Neohodnoceno

Crianza - Magnum

Ideální dárek nebo překvapení pro přátele! Skvělé víno v magnum lahvi 

Skladem (>6 ks)
Kód: 351
750 Kč / ks 619,83 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA
Odrůda vína: TEMPRANILLO
Země: ŠPANĚLSKO
Region: RIBERA DEL DUERO
Obsah cukru: Suché víno
Objem lahve: 1,5 l

Toto červené víno odrůdy Tempranillo má tmavou rubínovou barvu. V aroma najdeme kořeněné teplé ovoce. Vůně je velmi intenzivní a nádherně komplexní. Plná a krásně vyvážená chuť s pěknou vyzrálostí. Víno zrálo 12 měsíců v dubových sudech (70% americké, 30% francouzské).

Toto vinařství se nachází ve vesnici Bocos de Duero- Valladolid v oblasti Ribera del Duero. Vesnička je obklopena vinicemi a je vstupní bránou do nádherné krajiny údolí Cuco. Na svých vinicích pěstují Tempranillo, Merlot a Cabernet (nově také Verdejo).

Vinice Bodegas Señorío de Bocos rostou na svazích kolem vinařství orientované na jih, aby absorbovaly co nejvíce slunečního záření.

Vyrábí přibližně 250.000 lahví ročně (v závislosti na sklizni). Velmi pečlivě zde dbají zejména na proces zrání. Nicméně je důsledně kontrolován každý krok - od péče o rostlinu po stáčení do lahví.

Ribera del Duero je nejdůležitější DO oblastí Kastilie a Leónu s výhodami nadmořské výšky (až 900 m.n.m) a bohatá křídovitá půdy na břidlicovém podloží.

Sortiment tohoto vinařství je tvořen hlavně kvalitními červenými víny odrůdy Tempranillo s různým stupněm zrání v dubových sudech.

Vína z tohoto vinařství získala mnoho ocenění a mezi to nejcennější patří ocenění "Nejlepší Tinto Roble" v hodnocení Envero 2022.