GASTRO

SESTAVENÍ VINNÉHO LÍSTKU

Jsme připraveni pomoci Vám se sestavením dokonalého vinného lístku. Doporučíme Vám ta nejzajímavější vína v cenové hladině, kterou si určíte Vy sami. Vinný lístek složíme dle typu Vaší provozovny a také v návaznosti na pokrmy, kterými se prezentujete.

DEGUSTACE PRO VAŠE ZÁKAZNÍKY

Profesionální degustaci zajistíme pro firmy při rautech, firemních večírcích, teambuildingových akcích, rodinných oslavách či svatbách. Nabízíme Vám 2 druhy degustace - řízenou nebo volnou. Řízená degustace je vedena sommeliérem a je ideální pokud počet 30 osob. Volná degustace je nejvhodnějším typem ochutnávky pro větší společnost nebo volnější formu zábavy. V tomto případě sommeliér rozlévá vína zákazníkům a každému jednotlivě podává informace, jež ho zajímají, resp. si s klienty přátelsky povídá o víně. Při realizaci degustace je samozřejmostí zajištění kompletního servisu k degustaci (víno, chladiče, degustační listy, apod.). Nabídku vín a cenovou kalkulaci degustace vždy připravujeme dopředu a jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky.

SNOUBENÍ VÍN A POKRMŮ

Rádi Vám poradíme a doporučíme, jaké víno z Vašeho vinného lístku nejlépe doplní a povýší chuť Vašeho pokrmu. Koncepce Snoubení vína a pokrmů bude pro návštěvníky Vaší restaurace tím opravdovým gastronomickým požitkem.

Neváhejte se na nás obrátit

info@pro-vino.cz