1 hodnocení

Boogie 2017

Posledních pár lahví zábavného, německého cuvée..

Skladem (>6 ks)
Kód: 334
Značka: Altenkirch
270 Kč / ks 223,14 Kč bez DPH
Kategorie: VÍNA
Odrůda vína: CUVÉE
Země: NĚMECKO
Region: RHEINGAU
Ročník vína: 2017
Obsah cukru: Polosuché víno
Objem lahve: 0,75 l

V tomto víně můžete ve vůni cítit zralé žluté ovoce, liči a angrešt. V chuti dominuje hruška, citrusy a meruňky. Boogie vás zaujme svou čerstvostí, dobře integrovanou kyselinkou  a také typickou mineralitou. Velmi přátelské a vstřícné víno. Cuvée - Sauvignon blanc, Sylvánské zelené, Rulanda bílá, Ryzlink rýnský, Müller Thurgau

Vítejte ve vinařství Altenkirch. Lorch je jedinečné místo. Prudké svahy se sklonem až 60%, které mezi sebou svírají Rýn v jednom z jeho nejužších míst, silné sluneční paprsky, břidlicové podloží - prostě ideální místo pro Riesling. Ve vinařství Altenkirch toto víno produkují již od roku 1826, kdy bylo založeno.
Jejich vína jsou řemeslné výrobky v tom nejlepším slova smyslu, jinými slovy: unikátní kusy šité na míru. Vždy se přizpůsobují přirozené souhře mezi vinnou révou, břidlicí a údolím Rýna.

Vinifikace se odehrává ve třech historických klenutých sklepeních, které jsou vyhloubeny ve skále až do hloubky sta metrů. Nejmodernější technologie, optimální proudění vzduchu sklepých a jedinečné strmé vinice jsou základem vysoce kvalitních vín. Různorodá škála půd v Lorchu je unikátní a úžasně podepisuje fantastická vína.