Sainchargny

Tři slova: svobodný, pyšný, vzdorný! Takto se charakterizuje vinařství Sainchargny z Lugny, ze kterého jsme pro Vás vybrali fantastické crémanty. Tato tři slova podle nich shrnují změnu, ke které dospěli tři vynikající vinaři, kteří spojili své síly, aby produkovali vína, která odráží tradice, historii a odhodlání.

Do nedávna jsme Vám nabízeli crémanty z vinařství Cave de Lugny, Sainchargny je novou značkou crémantů, která si s sebou nese tradici a historii, ale zároveň představuje budoucnost tří tradičních vinařství: Saint-Gengoux-de-Scissé, Chardonnay a Cave de Lugny= Sain-char-gny.

Crémant je druh francouzského šumivého vína, příbuzný proslulého šampaňského. Crémant je značka jakosti – vyrábí se tradiční metodou, v určitých oficiálně uznaných oblastech. Na rozdíl od šampaňského, které pochází pouze z jednoho francouzského regionu (Champagne), je produkce crémantů povolena v osmi francouzských regionech. My pro Vás máme Crémant de Bourgogne a věříme, že Vám zpříjemní slavností události, ale také, že si ho užijete jako společníka pro nadcházející dlouhé večery.

ÉMÉRITE Brut - Millésime
450 Kč

Vynikající společník nejen pro slavnostní události!

Kód: 598
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem