Privátní zákazníci

ŘÍZENÉ DEGUSTACE.

Připravujeme pravidelně celoročně pro členy klubu i zájemce z řad veřejnosti. Vždy tématicky postavené večery jsou organizovány v prostorách Coffee & Tee na Tržním náměstí v Táboře.

V doprovodu sommeliérů tak strávíte večer u 8-10 vzorků vín.

Seznámíte se s historií a oblastí původu, charakterem a příběhem jednotlivých vín a v neposlední řadě samotnými tvůrci. Pravidelně v Coffee & Tee na Tržním náměstí v Táboře nebo kdekoliv, kam si nás pozvete.

DEGUSTACE U VINAŘE

Nabízíme Vám možnost ochutnat víno přímo tam, kde se zrodilo. Rádi pro vás zajistíme degustaci vín u našich vinařů. Jedinečná možnost poznat lidi, kteří víno vyrobili a podívat se do vinic, kde hrozny vyrostly.

ZÁŽITKOVÉ VEČERY

Pravidelné setkání přátel špičkové gastronomie, pořádáme v prostorách Restaurace Dobromila v Táboře. Zážitkové menu přesně volené pro ideální kombinaci se zvolenými víny má jediný cíl -dokonalý gastronomický zážitek chutí, vůní a estetiky. Samozřejmě v doprovodu kuchařů a sommeliérů, kteří pro Vás tyto večery připravují.

CESTY ZA VÍNEM

Pravidelně pořádáme klubové zájezdy za vínem do zahraničí. Akce bývají cyklistické či čistě pobytové věnované výhradně vínu a jeho snoubení s gastronomií.

OSLAVY NAROZENIN, PROMOCÍ, VÝROČÍ, SVATBY,....

Velmi rádi zorganizujeme akce postavené přesně na míru dle vašich přání a požadavků. Nejsme nijak omezeni prostorem ani počtem osob, pouze a jen vaším rozpočtem.

Neváhejte se na nás obrátit.

info@pro-vino.cz

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.