Degustace The best of Čejkovice

Vážení přátelé dobrého vína,

V sobotu 3.6. v 19:30 proběhne v prostorách kavárny Coffee & Tee na Tržním náměstí v Táboře degustace The best of Čejkovice. Vstupné na tuto degustaci je 250,- Kč a kapacita je 16 osob. Místo na tuto degustaci je možné rezervovat přímo v kavárně Coffe & Tee nebo na emailové adrese: info@pro-vino.cz.

Čejkovice jsou nejen jednou z největších vinařských obcí v ČR, ale podle našeho názoru také jednou z  neprogresivnějších obcí u nás vůbec. Na základě požadavku nejlepších čejkovických vinařů, zorganizovala společnost Pro-vino.cz pro 7 z nich návštěvu u špičkových vinařů v Kamptalu (Steininger, Brandl,Hiedler). S velikou pokorou degustovali a diskutovali s hvězdami rakouského vinařství problémy a trendy současného vinařství.

Během této cesty vznikla myšlenka, představit a porovnat nejlepší čejkovické vinaře během jedné degustace. Získali jsme pro tuto příležitost od všech vinařství( Bíza, Veverka, Škrobák, Šamšula, Fojtík, Hrabák)vzorky dvou vín, o kterých jsou přesvědčeni, že nejlépe charakterizují jeich styl a mohou nejlépe reprezentovat jejich vinařství v náročné konkurenci.

Zpět